מגוון אפשרויות לטיולים, בילויים ואטרקציות לכל המשפחה בחול המועד... ובחינם!

חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת לצאת עם המשפחה לזמן של התרעננות והנאה. ההוצאה על יציאה כזאת לא צריכה להיות רבה. משפחה יכולה למצוא אפשרויות מגוונות לבילויים והתרעננות גם בסביבת המגורים הקרובה, כמו יציאה לפארקים ולירידים עירוניים. גם כשמחליטים לבצע יציאה למקומות מרוחקים ניתן לעשות זאת ללא תוספת תשלום עבור האטרקציות. מגוון פעילויות ללא תשלום פרוסות ברווחי הארץ. בניגוד להנחה הרווחת לא מדובר על מקומות לא אטרקטיביים אלא על מקומות שבימים רגילים אפשר לשלם על כרטיס הכניסה 50 ₪ בעוד שבחופשת הפסח הם פתוחים לגמרי בחינם.

אספנו עבורכם מספר מקומות שניתן למצוא בהם חוויה משפחתית והם אינם עולים כסף. ברור שלא את כל המקומות אנחנו מכירים ולכן נשמח אם תוכלו להוסיף מקומות בשביל משפחות נוספות שמחפשות גיוון ואטרקציות לחג:

ראשית בנק הפועלים נותן לכלל האוכלוסייה אפשרות כניסה לאתרים מגוונים בניהם ניתן למצוא את מוזאון ארצות המקרא והגן הבוטני בירושלים, מרכז מורשת יהדות בבל, מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית ועוד אטרקציות רבות..

לרגל חגיגות השבעים למדינה משרד הכלכלה והתעשייה מזמין לפגוש את התעשייה בסיורים חינמיים במפעלים שונים ברחבי הארץ בהרשמה מראש- כדאי להזדרז כי רוב המקומות נתפסו. כמו כן הוא מזמין את המשפחות ליריד חוויתי בפארק התעשייה בקיסריה עם ג'מבורי כתבי חידה ועוד חוויות.

אם אתם חובבי מסלולי טיולים אבל אתם לא ממש יודעים להסתדר לבד בשטח תשמחו לשמוע שצה"ל מארגן סיורים למשפחות ויחידים ברחבי הארץ עם היחידות השונות. הסיורים מתקיימים במקומות שונים בארץ ומותאמים לרמות שונות של קושי. נדרשת הרשמה למסלול אליו אתם מעוניינים להצטרף.

באופן כללי חיפוש באתרי האינטרנט יכול להניב תוצאות רבות וטובות. אירועי תרבות רבים ממומנים על ידי העיריות השונות ופתוחים לקהל הרחב. ההמלצה שלנו היא לא לרוץ ולקנות כרטיסים, אלא קודם כל לבדוק האם ניתן למצוא פעילות מעניינת ללא עלות או בעלת עלות נמוכה ובכך לחסוך כסף רב.

מכירים עוד בילוים בחינם לכל המשפחה?

שתפו אותנו בדף הפייסבוק של מקימי!

חג שמח!