יוצאים משעבוד לגאולה

עמותת מקימי - כלכלה נבונה,משעבוד לגאולה

“הגענו לעמותת מקימי לאחר שאשתי נכנסה לדיכאון אחרי לידה. עקב כך היא איננה יכלה לעבוד והכנסות המשפחה ירדו. בתקופה זו נכנסו לחובות של עשרות אלפי שקלים ולא יכולנו לעמוד בתשלומים השוטפים של משק הבית, הגענו למצב שהשקים חזרו ונפתחו נגדנו תיקים בהוצאה לפועל.

במקימי קיבלנו ליווי מקצועי יחד עם תמיכה, סיוע כספי והכוונה להמשך הדרך. מקימי עזרה לנו לעבור את התקופה הקשה שעברנו.

היום, ב”ה, אשתי חזרה לעבודה ובזכות ההלוואה ללא ריבית שקיבלנו ממקימי- אנו מצליחים לעמוד בתשלומים השוטפים וכן בהחזר הלוואות לכיסוי החובות שצברנו.

אנו מודים למקימי ומרגישים שסייעה לנו- לא רק בחסד של צדקה כספית נטו אלא גם ובעיקר בחסד של הסיוע לקום ולעמוד על הרגליים, להצליח בכוחות עצמנו- לצאת מהסחרור הכלכלי בו היינו נתונים ולחזור לשליטה עצמית על פרנסתנו. הקב”ה הזן ומפרנס לכל דאג לנו ושלח לנו את מקימי, לצאת מהמשבר בו היינו נתונים ולשוב לחיים רגילים ב”ה.”

בתודה רבה על עזרתכם, איציק.

“בחיינו המהירים, התנהלות כלכלית נבונה היא רק משימה אחת מיני רבות המוטלות על כתפינו. במציאות מהירה זו קשה שלא לעשות טעויות כלכליות, להיכנס למצוקה כספית וחלילה אף לאבד שליטה.”

עמותת מקימי יוצאת השנה במבצע התרמה “קמחא דפסחא” וקוראת לציבור לתרום עבור אותן משפחות שמתקשות לנהל את משק הבית, בייחוד בחג הפסח בו הוצאות המשפחה גדולות עוד יותר.

מקימי תסייע למשפחות אלו לחגוג את פסח בשמחה ולאחר החג תסייע להן לצאת מהמשבר אליו נקלעו ולעלות על דרך המלך בסיעתא דשמיא!

במקימי תקבל כל משפחה תשתית ארגונית של אנשי מקצוע מומחים, הנותנים מענה מיידי ומהיר לכל דורש ללא קריטריוני סף וללא בירוקרטיה מיותרת.

התשתית המקצועית הרחבה יחד עם ניסיון רב שנים, מאפשרים לעמותה להעניק פתרון מקיף לבעיה, על מורכבויותיה השונות – הן בפן הכלכלי, הן בפן המשפטי והן בפן הנפשי, כל זאת בכדי לעזור למשפחה לשוב ולעמוד על רגליה.

בעזרת ה’ ובעזרתכם הנדיבה נעזור למשפחות רבות ונצליח.

כלי מקימי לניהול תקציב המשפחה

אחרי 10 שנות פעילות בהן פיתחנו מתודות מצליחות לניהול תקציב משפחה אפקטיבי. ישבנו ופיתחנו מערכת מתקדמת לניהול תקציב המשפחה בטלפון החכם ובמחשב שלכם. אלפי המשפחות בהן

ראש השנה חג לכלכלה נבונה

מהו חשבון נפש כלכלי, ומה הייתם משנים באורח חייכם הפיננסים בשנה החדשה? וגם בונוס מיוחד: בואו לבדוק האם אתם יודעים מושגים בסיסיים בכלכלה בעוד רגע

בקשת סיוע

גם אני רוצה לקבל כל חודש בחינם למייל טיפים ומאמרים - שיעזרו לי להתנהל נכון כלכלית!