קרן ההלוואות

עמותת מקימי - מאזן נכון ותקין

קרן ההלוואות ע"ש חיים יהודה רוזנסון ב"ר ישראל לייב ז"ל

·         משפחות אשר יפנו לקבלת סיוע מן הקרן יעברו איבחון ושיקוף כלכלי ע"י מלווה מקצועי מטעם עמותת מקימי במטרה לבחון את נחיצות ההלוואה לצורך שיקום המשפחה

·         המלווה יגיש את המלצתו במידה ונוכח כי מתן הלוואה ללא ריבית הינו צעד נדרש להבראת המשפחה, וכי בעקבות ההדרכה והליווי של מקימי המשפחה מנהלת אורח חיים מאוזן כלכלית ובעלת יכולת החזר.

·         המשפחה תידרש להבטיח את החזר ההלוואה באמצעות העמדת בטחונות ו/או 3 ערבים אשר חתומים אישית על ערבות בגובה מלוא סכום ההלוואה.

·         צוות מקצועי מטעם העמותה ייבחן את הבקשה ואת גובה הסכום הנדרש בהתאם לסוג הנושים והאפשרויות העומדות לרשות המשפחה על מנת להפחית את גובה החובות למינ' האפשרי.

·         ההמלצות המקצועיות יחד עם הבטחונות והערבויות להשבת ההלוואה יובאו בפני ועד העמותה , יובהר כי קבלת ההלוואה מותנית באישור וועד העמותה .

עמותת מקימי - השער לכלכלה נבונה - מנהרות העוני

ימי הקורונה והתמודדות כלכלית

בס"ד ימי הקורונה והתמודדות כלכלית גדליה גובר – יועץ לכלכלת משפחה  עמותת מקימי – השער לכלכלה נבונה "ימי קורונה" עוברים עלינו, יום ועוד יום …וההנחיות

ערבות הדדית במשבר הקורונה

ערבות הדדית במשבר הקורונה המצב הכללי במשק מזמן לא היה רע כל כך, שיעור האבטלה הגבוה יחד עם אי הודאות גורמים לחרדות ולחץ אצל רבים.

בקשת סיוע

גם אני רוצה לקבל כל חודש בחינם למייל טיפים ומאמרים - שיעזרו לי להתנהל נכון כלכלית

דילוג לתוכן