לחופש נולדה – מצילים את מורן

עמותת מקימי - לחופש נולדה מצילים את מורן

הסיפור של מורן צריך לזעזע כל אחד מאיתנו. הוא מקומם מאוד מצד אחד, אך מעורר חמלה גדולה מצד שני. מורן היא קורבן של חיים בצל אנשים, שגילו כלפיה אטימות ורוע, וגזלו ממנה את חירותה ואת כבודה. רוצים לעזור למורן ולילדיההקליקו כאן! ילדותה עברה התעללות קשה מצד קרוב משפחה וכשנישאה ונתנה מבטחה בבעלה גמל לה האיש בהשפלות, בזיונות ובבגידה.

מורן היא אשה אצילית ועדינה. ועם זאת נחושה מאוד. נחושה לגדל את שלושת ילדיה בשמחה, ללא רחשי טינה לאביהם. נחושה לפרנס את עצמה ואת ילדיה בכבוד, ללא תלות באחרים. נחושה לחיות כאישה מאושרת למרות הסבל, האכזבות והדמעות. כדי לזכות בחירות ולהשתחחר מהבעל הסרבן והמתעלל נדרשה מורן לוותר על מזונותיה ואף לשלם לו סכום כסף נכבד. האלטרנטיבה מבחינתה היתה סחבת של שנים של יאוש בבית הדין, וגורל של
מסורבת גט מבלי שום תקוה באופק.


לחצו כאן לצפייה בסרטון המרגש:

מורן נאלצה לקנות את חירותה. כן, ה מקומם לשמוע.  העוול זועק עד לשמיים. ובכל זאת, מורן לא עשתה זאת מתוך בחירה אלא כאקט של הישרדות. מתוך אחריות לה לילדיה – לשקם את חייהם ולבנות להם עתיד שפוי.
מורן פנתה אלינו, עמותת מקימי, לסייע לה.
זה לא היה לה קל.
היא מאמינה ביכולת ובאחריות שלה לפרנס בכוחות עצמה ולא להיזדקק למתנת בשר ודם. ובאמת, ביום יום – מורן עובדת בעבודה מצילת חיים ודואגת היטב לצרכי ילדיה.
אבל
הבור שנפלה לתוכו במסגרת הסכם הגירושין משעבד אותה עדיין למציאות הקודמת של חייה בלי יכולת להשתחרר באמת.

עיזרו לנו לחלץ את מורן וילדיההקליקו כאן!
עיזרו לנו לחלץ את מורן מהבור. תשלום חד פעמי של החוב שלה יאפשר לה ולשלושת הילדים
לחבוש את הפצעים ולהתחיל לבנות את עתידם. אסור לנו להתעלם מזעקת המעונות.
כל תמיכה שלכם מועברת במלואה למורן דרך העמותה ובפיקוח רו"ח ועו"ד, (התמיכה מוכרת כתרומה לפי סעיף 46)

ישראל ליבמן – מנכ"ל מקימי.

עמותת מקימי - השער לכלכלה נבונה - מנהרות העוני

ימי הקורונה והתמודדות כלכלית

בס"ד ימי הקורונה והתמודדות כלכלית גדליה גובר – יועץ לכלכלת משפחה  עמותת מקימי – השער לכלכלה נבונה "ימי קורונה" עוברים עלינו, יום ועוד יום …וההנחיות

ערבות הדדית במשבר הקורונה

ערבות הדדית במשבר הקורונה המצב הכללי במשק מזמן לא היה רע כל כך, שיעור האבטלה הגבוה יחד עם אי הודאות גורמים לחרדות ולחץ אצל רבים.

בקשת סיוע

גם אני רוצה לקבל כל חודש בחינם למייל טיפים ומאמרים - שיעזרו לי להתנהל נכון כלכלית

דילוג לתוכן