"העלאת מחירי הירקות והפירות – חוצפה ממדרגה ראשונה"

עמותת מקימי - "העלאת מחירי הירקות והפירות - חוצפה ממדרגה ראשונה"
מייסד ומנכ"ל עמותת מקימי, ישראל ליבמן, תוקף היום (ה‘) את החלטתם של המשווקים על עליית מחירי הירקות והפירות, זאת לדבריהם בשל נזקי הסופה האחרונה. מדובר בעלייה שכבר מורגשת בשטח – בסופרים ובשווקים – החל מהשבוע.
 
”מדובר בחוצפה ממדרגה ראשונה“, אמר היום ליבמן לכיפה, ”לא יכול להיות שיום אחד בלבד לאחר פרסום דו"ח העוני אנו שומעים על תופעות שפוגעות בראש ובראשונה בשכבות החלשות שניזונות וחיות בעיקר ממוצרי יסוד בסיסיים“. 
 
 
ליבמן טען כי ”זו לא פעם ראשונה שפגעי מזג האוויר גורמים לתופעות שליליות שבהן אותם משווקים דואגים להעלות את מחירי הפירות והירקות כתוצאה מפגיעה קשה "לכאורה" ביבולים. אני קורא לגופי הפיקוח הממשלתיים לפקח ולאכוף הנושא בצורה המידית ולפעול בצורה קשה נגד המשווקים“.
 
 
ליבמן ביקש לחזק את יוזמתו של ח“כ זבולון כלפה על פיצוי של נוסעי התחבורה הציבורית בעקבות השבתתה בסערה ואמר כי ”מלבד חברות התחבורה שיצטרכו לתת את הדין, מן הראוי שגם ספקי אינטרנט, טלוויזיה וכבלים יצטרפו למהלך ויפצו את כל נפגעי הסערה. תושבים רבים היו בלי חשמל ובלי גישה לשירותים בסיסיים בתקופת הסערה. לכן כל נותני השירות באשר הם צריכים לשקול ברצינות על פיצוי הולם ללקוחות".

לצפייה בכתבה המלאה

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כלי מקימי לניהול תקציב המשפחה

אחרי 10 שנות פעילות בהן פיתחנו מתודות מצליחות לניהול תקציב משפחה אפקטיבי. ישבנו ופיתחנו מערכת מתקדמת לניהול תקציב המשפחה בטלפון החכם ובמחשב שלכם. אלפי המשפחות בהן

ראש השנה חג לכלכלה נבונה

מהו חשבון נפש כלכלי, ומה הייתם משנים באורח חייכם הפיננסים בשנה החדשה? וגם בונוס מיוחד: בואו לבדוק האם אתם יודעים מושגים בסיסיים בכלכלה בעוד רגע

בקשת סיוע

גם אני רוצה לקבל כל חודש בחינם למייל טיפים ומאמרים - שיעזרו לי להתנהל נכון כלכלית!